AAA-rating ja Kauppalehden Menestyjät – sertifikaatti

PREM (Suomenselän Laminointi Oy) on saanut jälleen Bisnoden myöntämän AAA-ratingin sekä Kauppalehden Menestyjät-sertifikaatin. AAA-rating mittaa yrityksen toimintaa, taustaa, taloutta ja maksutapaa. Kauppalehden Menestyjät-sertifikaatti mittaa yrityksen taloutta kuuden eri osa-alueen pohjalta: kasvua, kannattavuutta, tulosta, maksuvalmiutta, vakavaraisuutta ja riskinsietokykyä.
Kiitämme asiakkaitamme ja kumppaneitamme yhteistyöstä ja luottamuksesta. Luottoluokitus sekä sertifikaatti antavat vahvistusta, että teemme oikeita asioita. Vaadimme toiminnaltamme kuitenkin jatkuvaa kehitystä ja toivomme kumppaneidemme ottavan meihin aina yhteyttä koskien ideoita ja ajatuksia miten voimme toimia jatkossa entistä paremmin.
Toivotamme PREMiltä hyvää alkavaa kesää. Olemme auki normaalisti koko kesän ajan. Lisätietoja asiasta ja muista pintakäsittelyistä antaa
Teemu Pärnänen
tel. 0400849334
PREM tukee Suomen hiilineutraalisuustavoitetta 2035
PREM on saanut ClimateCalc-sertifikaatin palveluiden hiilijalanjäljen elinkaariarvioinnissa. ClimateCalc-sertifikaatilla varmistetaan laskelmien
PREMissä valmistettu pakkaus voittanut Euroopan laajuisessa The Carton Excellence – kisassa
PREM valmisti yhteistyössä Cadpackin ja Metsä Boardin kanssa Korpikuusikon Hunaja
Suunnittele
Suunnittelijan työkalulla pystyt näkemään mahdolliset yleisimmät pintakäsittelyt. Valikoimaa päivitetään jatkuvasti, jotta sinulla olisi käytössäsi aina uusimmat mahdollisuutemme. Voit myös tiedustella meiltä suoraan erikoisempia käsittelyitä. Löydämme varmasti käyttötarkoitukseesi sopivan pintakäsittelyn.